цибулька томат тарілка
0

Акційні Пропозиції

  • Всі

Комбо Меню №2

У меню №2 входить Бургер Chili, картопля фрі та Coca-Cola.
Кому подобається гостренькі Бургери?
189₴
Замовити

Комбо Меню №1

Вигідна та спокуслива пропозиція!
Піца S and B + дві порції картоплі фрі + дві ж/б Coca-Cola 0.33ml.
269₴
Замовити

Комбо Меню №3

Ми з задоволенням приготуємо вам комбо меню!
Ви заощадите при замовленні майже 15% від загальної вартості всіх компонентів меню!
199₴
Замовити

Акційні пропозиції Бургер — Бар Your Cafe створює виключно для Вас, наші дорогі клієнти, щоб ви мали змогу заощадити на замовленнях наших страв. При цьому наші кухарі не змінюють рецептуру страв, вони так само смачні та вага їх не відрізняється від постійних пропозицій.

Наші акційні пропозиції змінюються, в залежності від ваших потреб, ми намагаємось постійно слідкувати за вашим попитом та побажаннями, щодо різноманітності страв у цих пропозиціях. Наприклад, це може бути Комбо Меню чи знижка на другий товар у чеку, наприклад, ось така пропозиція діє на постійній основі — це Бургер Сети, вони дозволяють вам заощадити та нагодують невеличку компанію, такий сет завжди зручно взяти з собою або з'їсти безпосередньо у закладі!

Що до Комбо меню — це набір страв в якому завжди три складових: Бургер + Картопля Фрі + Coca-Cola, другий варіант, - Піца + Картопля Фрі + Coca-Cola.

Також є акційні пропозиції з обмеженим строком дії, про умови таких акцій Your Cafe завжди повідомляємо вас на наших сторінках в інстаграм та фейсбук!

При замовленні через сайт або телефоном та якщо вам зручно забрати замовлення власноруч, Ви отримуєте знижку 10% на будь яке ваше замовлення, акція діє на постійній основі на всі замовлення зроблені заздалегідь! Час виконання залежить від завантаження кухні іншими замовлення та звичайно кількості страв у вашому замовленні!

Як тільки замовлення готове, кур'єр відразу виїжджає до вас за вказаною адресою, всі страви ретельно упаковані, тому ви отримуєте все тепленьким та смачненьким!

Замовляйте онлайн на сайті, за телефоном 063 180-33-99.

Також ми звичайно будемо раді бачити Вас в нашому барі за адресою: м. Боярка, вул. Білогородська - 19А!

Умови доставки