цибулька томат тарілка
0

Дитяче Меню

  • Всі

Дитяче меню Chicken

Особливого смаку бургеру додає неповторний фірмовий соус!
Смачний дитячий бургер, хрустка картопля фрі та Coca-Cola!
119₴
Замовити

Дитяче меню Pork

Дитяче меню PORK - це ідеальне рішення для дитини!
В нашому закладі обов'язково знайдуться страви для всієї вашої родини!
119₴
Замовити

Дитяче меню BEEF

Якість страв для Your Cafe, є пріоритетом та стоїть на першому місті!
Дитячий бургер, картопля фрі та баночка Coca-Cola
119₴
Замовити

Гладенька бургерна булочка, свіжі огірки, томати, салат лоло, лагідний фірмовий соус, сир чедер та на ваш вибір котлета з телятини — це дитяче меню BEEF, котлета зі свинини — це дитяче меню PORK або дитяче меню Chicken, яке в складі бургера має слайси з запеченої курки, саме з таких інгредієнтів готується дитячий бургер в складі меню для дітей, а також обов'язково входить картопля фрі найвищої якості європейського виробника та напій Coca-Cola!

Дитяче бургер меню від Бургер — Бару Your Cafe можна замовити онлайн та отримати доставку додому протягом 40 хвилин. Це можна зробити щодня в любій кількості з 09:30 до 22:00 або протягом цього часу, ласкаво запрошуємо Вас до нашого закладу за адресою: місто Боярка, вулиця Білогородська, 19А.

Якщо у вас день народження дитини або інше свято та ви бажаєте замовити дитяче бургер меню в кількості більше ніж п'ять на заплановану годину доби, рекомендуємо попередити нас за телефоном Замовити можна за телефоном 063 180-33-99 й краще це зробити заздалегідь! Дякуємо Вам за розуміння, ми завжди раді вашим замовленням та щасливі бачити Вас у Бургер — Барі Your Cafe!!!

Умови доставки