Комунальна техніка є незамінним обладнанням навіть у маленькому місті. Адже надзвичайно важливо забезпечувати кожен район комфортними умовами проживання. Досить часто в арсеналі спец агрегатів зустрічаються мулососні машини в комунальній власності. Проте, для чого вони потрібні, і які переваги від користування ними?
Призначення
Мулососи вже встигли довести свою ефективність і надійність. Вони необхідні для відкачування рідин в тих місцях, де відбувається таке скупчення. Часто це бувають колодязі з надмірними муловими опадами.
Подібне обладнання чудово справляється з очищенням каналізацій, прибирання вмісту вигрібних ям та септиків. В сільському господарстві агрегати справляються з осушенням басейнів, ставків та заболочених ділянок. Варто зазначити, що процес викачування відбувається досить швидко — в середньому це триває до 7 хв. Конфігурація складається з:
- мулососного вакуумного насоса;
- контейнеру;
- системи зберігання води;
- трубки для вилучення осадків;
- механізму видалення мулу за допомогою води під високим тиском;
- системи гідравлічного, електричного та пневматичного характеру.
Спочатку оператор повинен помістити шланг для відкачування в місце скупчення рідини. Після цього відбувається процедура видалення сміття та відкачування осаду. Відходи спрямовуються в габаритний резервуар, де вони можуть розподілятися по окремим контейнером. Рідина вже після обробки може утилізувати або повернутися до повторного використання. За посиланням https://avtek.ua/ua/c-ilososnye-masiny можна знайти надійні моделі для будь-яких потреб.
Які переваги?
У міському господарстві мулососна техніка є необхідним компонентом. Вона необхідна для реалізації будь-якого виду асенізаторських робіт, що підкреслює універсальність машини. Висока потужність всмоктування допомагає прочистити каналізацію або вигрібну яму за декілька хвилин, подібна оперативність є надзвичайно важливою для швидкого міського трафіку. Система без проблем впорається навіть із залежними та затверділими відходами, використовуючи механізм розмивання.
Техніка може працювати в будь-який сезон року в діапазоні від -20 до +40 градусів. Агрегат забезпечує максимальну гігієнічність, оскільки рідина потрапляє в герметичний контейнер, не допускаючи прямого контакту з людиною. В кінці відходи вивозяться на утилізацію в повністю закритій цистерні, що мінімізує ймовірність потрапляння у відкрите середовище.
Подібна техніка дозволить провести якісне очищення у місцевості зі щільними забудовами або заболоченням. Потрібно знати, для яких саме робіт потрібен мулосос. Це можуть бути як побутові (викачка септиків, вигрібних ям), так і промислові роботи (відкачка осаду з очисних споруд або каналізацій).
Машини різняться об’ємом резервуара, типом відходів, які вони можуть обробляти, і потужністю насосів. Потужність вакуумного насоса визначає швидкість і ефективність відкачування рідини або осаду. Якщо вам потрібно працювати з важкими та в’язкими відходами (осадом, густими рідинами), вибирайте модель з потужним насосом.
Важливо врахувати глибину, з якої мулосос може відкачувати відходи. Зазвичай, стандартні машини здатні працювати на глибинах до 6-8 метрів, але якщо вам потрібні більш глибокі роботи, вибирайте техніку з підвищеною потужністю.