0

Про нас

Your Cafe–Burger Bar – пропонує вам насолодитись приємними смаками бюргерів, сандвічів, салатів та хот-догів, а також супи, як же без них, тим більше все це за авторськими рецептами. Наші шеф-кухарі з досвідом роботи близько 5 років створюють справжні шедеври американських та європейських фаст-фудів. Сьогодні безліч ресторанів та закладів продають їжу швидкого харчування, проте ми маємо одну особливість – Your Cafe зосереджує свої сили на якості інгредієнтів. Фаст-фуд – шкідлива їжа? Час розвіяти цей міф! Ми не користуємося доставкою напівфабрикатів, самі готуємо котлети для бюргерів, створюємо різноманітні соуси як з найніжнішим смаком, так і пікантні. Використовуємо свіжі та корисні овочі. Крім того, у нас є страви для веганів та дитяче меню.


Ваші страви готуються на кухні з сучасним обладнанням. Ми дотримуємося всіх норм чистоти та використовуємо професійні методи дезінфекції. Замовляючи їжу ви отримаєте всі продукти в окремих, одноразових упаковках, що дуже зручне та безпечно.


У нас діє спеціальна пропозиція: щасливі години щодня з 13:00 до 15:00 на всі бюргери в нашому меню. Замовляйте два бюргери та отримуйте третій безкоштовно. А ще, ми створили спеціальне меню студента та бургер-сети. які обов’язково вам сподобаються. Переходьте в онлайн меню кафе вже зараз та замовляйте. Смачного!