цибулька томат тарілка
0

Салати

  • Всі

Кобб - Салат

До салату кобб Your Cafe пропонує крафтовий соус!
Великий, ситний та смачний Кобб-салат!
189₴
Замовити

Салат Грецький

Грецький салат має корисне поєднання овочів та овечого сиру
Салат Грецький в виконані кухарів Your Cafe має свої особливості
99₴
Замовити

Салат Капрезе

Унікальна страва, її обожнюють абсолютно усі!
Салат Капрезе може бути ідеальним початком вечері!
109₴
Замовити

Салат Цезар

Цезар з куркою та беконом!
Салат Цезар, вже давно став фаворитом!
129₴
Замовити

Салати — здорова їжа.

Правильне харчування важлива складова нашого здоров'я і довголіття.

Все більший пріоритет ми віддаємо корисності того чи іншого продукту, дивимося, чи не занадто він калорійний. Салати з цієї точки зору справжня знахідка.

Овочі й фрукти, містять максимум корисних речовин, при невеликій калорійності.

Готуючи салати, ми отримуємо необмежені можливості комбінувати компоненти. Це відкриває неймовірні простори для кулінарної творчості. Їх зовнішній вигляд, консистенція й смак ідеальні. До того ж вони барвисті, свіжі та різноманітні. На перше, друге і на третє.

Салати найчастіше готують з сирих продуктів, але відомо чимало страв, в які входять варені інгредієнти.

Салати подають як холодними, так і теплими, поливаючи їх гарячим маслом зі спеціями або вносячи гарячі інгредієнти — гриль.

Салати можуть відігравати різну роль: це може бути закуска, а може бути основне блюдо.

Є салати — гарніри, які прекрасно доповнюють основне блюдо, а також прикрашають його. Він також може бути ситним, тоді салат підходить на роль ведучого страви застілля. Фрукти — чудове завершення будь-якої трапези.

У салатах можна та потрібно поєднувати різні продукти, застосовуючи свою фантазію та оригінальність. Подавати ці страви слід в красивому незвичайному посуді, демонструючи не тільки красу самого салату, а й красу посуду.

Багато народів можуть хвалитися своїми улюбленими салатами, характерними тільки для їх місцевості.

У міру зростання їхньої популярності у всьому світі, ці страви стають класичними. Наприклад, такі, як грецький салат, італійській «Цезар» та «Капрізе», турецький «Тубулех», американський Кобб салат.

Завдяки салатам, ми можемо доторкнутися до культури інших країн. Мова, звичаї, їжа — це носії національних традицій, завдяки яким зберігаються знання про етнос.

Салатна грамота.

Поговоримо про правила та тонкощі, які потрібно знати при приготуванні салатів.

Виявляється, кулінарний успіх салату залежить від багатьох факторів. Це не тільки здатність красиво порізати овочі та фрукти, а також знання поєднання продуктів, грамотне використання салатного заправлення. Багато в чому успіх салату визначається вмінням правильно підібрати спеції й трави. Саме вони надають страві тонкий аромат та вишуканий смак, при помірному використанні підкреслюють смак інших інгредієнтів.

Спеціями слід користуватися обережно, особливо в салатах, тонкий смак яких може зіпсуватися при попаданні занадто гострого продукту. Але якщо застосовувати їх правильно, то вони збагатять салат, додадуть пікантну нотку.

Смачного з салатами від кухарів Бургер — Бару Your Cafe!

Умови доставки